Co robimy?

Badania pokazują, że średnio 2/3 typowego zespołu handlowego nie wykorzystuje / marnuje 30% – 70% (w zależności od branży) potencjału sprzedażowego typowej wizyty handlowej. Mierzymy i identyfikujemy ten utracony potencjał oraz oferujemy gotowy i sprawdzony system wykorzystania tych, dotychczas zaniedbanych możliwości.

Jak to robimy?

 • Badamy proces / system sprzedaży w firmie Klienta;
 • Sprawdzamy wykorzystanie kluczowych standardów marketingowo – handlowych;
 • Identyfikujemy obszary ukrytego, a więc niewykorzystanego, czyli zaniedbanego i zmarnowanego potencjał:
    1. mierzymy poziom wykorzystania umiejętności  sprzedażowo-negocjacyjnych w praktyce,
    2. analizujemy badanie w celu znalezienia niewykorzystanego potencjału,
    3. identyfikujemy i definiujemy obszary zaniedbanego / marnowany potencjał.
 • Projektujemy narzędzia sprzedażowe dedykowane dedykowane do specyfiki firmy i poziomu umiejętności zespołu sprzedaży:
 • Trenujemy umiejętności niezbędne do używania w/w narzędzi w codziennej praktyce;
 • Wdrażamy / pomagamy wdrażać narzędzia i system w praktyce.

Zbadaj  proces sprzedaży! Zamów SPONSOROWANE badanie testowe. Zidentyfikuj ukryty i niewykorzystany potencjał w Twojej firmie! Zacznij wdrażać Myślenie i Działanie Systemowe w procesie sprzedaży i w zarządzania zespołem handlowym! Zwiększ obroty i zyski!

Jak to działa?

Identyfikujemy ukryty, a więc niewykorzystany i zaniedbany, czyli zmarnowany potencjał sprzedażowy i pomagamy wykorzystać go skuteczniej w praktyce. Przeprowadziliśmy badania na prawie 3.000 handlowców z ponad 65 firm. 2/3 typowego zespołu handlowego marnuje 30% – 70% potencjału sprzedażowego każdej wizyty handlowej i nie jest to wina Handlowców. Badamy i analizujemy poziom wykorzystanie praktycznych umiejętności negocjacyjno – handlowych. Następnie projektujemy dedykowane narzędzia sprzedażowe i proces rozwoju tych umiejętności do zadowalającego poziomu.

Pomagamy znaleźć i opracować SCA - Sustainable Competitive Advantage, czyli trwałą przewagę konkurencyjną. Jak mówią badanie ponad 70% firm na świecie i w Polsce marnuje szanse związane z wykorzystaniem SCA.

Naszym Klientom pomagamy wdrożyć Myślenie i Działanie Systemowe. Dzięki temu  poprawiają oni skuteczność  procesów sprzedażowych i osiągają dodatkowe, często spektakularne wzrosty w sprzedażny. Dotychczasowy rekordzista, firma z 12-sto letnim stażem na polskim rynku, cenowy TOP 2, osiągnęła 30% w 4 miesiące i 54% w 12 miesięcy, w środku kryzysu w branży, w której działała.

Zacznij wdrażać Myślenie i Działanie Systemowe w sprzedaży zanim zrobi to Twoja konkurencja!